Veronika, objevitelka své vlastní cesty a života

„Aktivity, které si pro nás organizátoři připravili, jsem vnímala hravě, humorně, ale i hluboce. Díky nim jsem zase více poznala samu sebe.“

Aktivity, které si pro nás organizátoři připravili, jsem vnímala hravě, humorně, ale i hluboce. Díky nim jsem zase více poznala samu sebe. Organizátoři Mirka s Martinem nás celou dobu zážitkovou seznamkou provázeli. Vzájemně se doplňovali. Určitě na tento druh seznamky zajdu velmi ráda znovu. Pokud chcete zažít něco nového, poznat nové lidi v příjemném prostředí, neváhejte a jděte do toho. Mohu jen doporučit.

Tomáš, náhodný pasažér

„Po setkání mám pocit, že seznamování je snadné, může být i zážitkové a jde hlavně
o to se do něj nebát pustit.“

Setkání probíhalo od začátku v přátelské atmosféře. Líbilo se mi, že byl vždy mezi aktivitami prostor pro sdílení poznatků. Během setkání člověk zjistil hodně věcí o sobě samém a jak reaguje v různých situacích.
Velmi užitečné bylo, že každý dostal nakonec o všech anonymní zpětnou vazbu, tak jsme se mohli dozvědět, jak na člověka nahlížejí ostatní. Po setkání mám pocit, že seznamování je snadné, může být i zážitkové a jde hlavně o to se do něj nebát pustit.

Ivana, účastnice

„Veškeré aktivity vedly nejen k tomu, že jsem zažila spoustu „aha“ momentů. Mohla jsem si dovolit se v bezpečném prostoru otevřít sama sobě i ostatním.“

Veškeré aktivity vedly nejen k tomu, že jsem zažila spoustu „aha“ momentů. Mohla jsem si dovolit se v bezpečném prostoru otevřít sama sobě i ostatním, poznat se v situacích, které byly radostnou, vtipnou a sebezkoumající výzvou.
Navíc mě oproti původnímu záměru jít tam hlavně kvůli sobě, ne primárně kvůli seznámení, potkal příjemný bonus v podobě seznámení s jedním milým mužem, se kterým jsme i nadále v kontaktu : -)))

Diana, účastnice

„Ve společnosti opravdu skvělých lidiček jsem se postupem času dokázala uvolnit a začít se trochu více otevírat a překonávat svůj stud.“

Průvodci (Mirka a Martin) a vlastně i my všichni zúčastnění jsme vytvořili milou a příjemnou atmosféru. Líbilo se mi, že na nikoho nebyl vyvíjen nějaký nátlak. Ani jsem si nepřipadala, že jsem na nějaké seznamce, ale ve společnosti opravdu skvělých lidiček, kde jsem se postupem času dokázala uvolnit a začít se trochu více otevírat a překonávat svůj stud. Všem, kteří se chtějí o sobě více dozvědět, posunout se ve svém životě dál a možná i někoho zajímavého potkat, vzkazuji: nebojte se toho – můžete jen získat – vřele doporučuji!

Jirka, textař, masér a terapeut

„Díky skvělému pojetí celé akce a nádherně uvolněné atmosféře jsem znovu zakusil radost z toho být sám sebou. „

Díky skvělému pojetí celé akce a nádherně uvolněné atmosféře jsem znovu zakusil radost z toho být sám sebou. Přestal jsem postupně sledovat, co si kdo myslí, a užíval si nenahraditelný pocit svobody a radosti. A to ve společnosti krásných otevřených lidí.

Veronika, účastnice seznamky s dotekem

„Celý den plynul v příjemné atmosféře přirozeně protkaný doteky, objetími, masáží zad a třešničkou na závěr vyzvednutí a plutí nad hlavami za podpory všech účastníků.“

Ladění a zaměření akce naplnilo moje očekávání, že vedle možnosti potkat potenciálního partnera se mi povedlo v setkání s ostatními setkat i sama se sebou a uvědomit si (i zpětně) některé vzorce. Celý den plynul v příjemné atmosféře přirozeně protkaný doteky, objetími, masáží zad a třešničkou na závěr vyzvednutí a plutí nad hlavami za podpory všech účastníků. Díky!

Nina, účastnice

„Spousta zajímavých úkolů a aktivit odvede vaši pozornost z hlavy do těla a vy máte tak jedinečnou šanci plně uvidět zůčastněné a procítit, jak vám s nimi je.“

Zážitková seznamka se zcela liší od seznamky klasické. Místo sevřenosti, napětí a nervozity zažijete spoustu pozitivních emoci, radost a uvolnění.
Spousta zajímavých úkolů a aktivit odvede vaši pozornost z hlavy do těla a vy máte tak jedinečnou šanci uvidět zůčastněné v 3D podobě – tedy v životě a procítit, jak vám s nimi je.
Dopručuji všem sebrat odvahu a přijít si vyzkoušet zážitek, na který jen tak nezapomenete.

Míša, účastnice

„Společné aktivity jsou vtipné, odlehčené, zábavné, a zároveň si díky nim uvědomíte spoustu věcí o sobě, o svém přístupu k druhým, o svém stylu komunikace ;)“

Společné aktivity jsou vtipné, odlehčené, zábavné, a zároveň si díky nim uvědomíte spoustu věcí o sobě, o svém přístupu k druhým, o svém stylu komunikace 😉 I když třeba na této seznamce nenajdete svého životního partnera, tak dost možná poznáte pár nových kamarádů, a především strávíte příjemný večer s příjemnými lidmi a někam se i za ten krátký čas posunete. Doporučuju všem, kteří mají v sobě aspoň špetku hravosti a odvahy pouštět se do nových věcí.

Pavel, účastník semináře

„Líbilo se mi, že jsem mohl být sám sebou v živých situacích, které se děly ve skupině mužů a žen.“

Líbilo se mi, že jsem mohl být sám sebou v živých situacích, které se děly ve skupině mužů a žen. Bylo to uvolnění, jako návrat do bezstarostného dětství, ale zároveň to ve mě probíhalo ve velmi dospělém duchu. Líbil se mi mix aktivit.
Seminář mě bavil a myslím, že pokud účastník chce, tak u vás všechno jde :-))).

Účastnice semináře

„Líbila se mi přátelská atmosféra, která umožnila účastníkům projevit svou osobnost a poznat tak i sám sebe.“

Líbila se mi přátelská atmosféra, která umožnila účastníkům projevit svou osobnost a poznat tak i sám sebe. Také složení aktivit.
Byla to určitě jedinečná zkušenost.

Michal, IT technik

„Líbila se mi kombinace „měkkého“ přístupu Mirky a strukturovaného přístupu Martina. Taky díky za zpětnou vazbu.“

Líbila se mi kombinace „měkkého“ přístupu Mirky a strukturovaného přístupu Martina. Taky díky za zpětnou vazbu. V zásadě jsem si ověřil, kde musím přidat, na druhé straně jsem hrdý na některé vlastnosti, jež se snad s časem vyvinuly k lepšímu.

Petr, účastník semináře

„Překvapil mě velmi příjemný a nenásilný přístup organizátorů, od začátku navodili klidnou a bezpečnou atmosféru, takže jsem mohl zapomenout na starosti, jaké to bude, a soustředit se jen na to, co se děje.“

Zážitkové akce mi nejsou cizí, ale na zážitkovou „seznamku“ jsem šel poprvé a nedovedl jsem si představit, jak by to mohlo probíhat. Překvapil mě velmi příjemný a nenásilný přístup organizátorů, od začátku navodili klidnou a bezpečnou atmosféru, takže jsem mohl zapomenout na starosti, jaké to bude, a soustředit se jen na to, co se děje. A po chvíli to už nebylo o nějakém „seznamování“, ale prostě se děly zajímavé věci a bylo to fajn. Obrovské plus je, že minimálně polovina toho, s čím se člověk na takové akci seznámí, je on sám, tedy vůbec nezáleží na tom, jestli zrovna tu potkáte svou druhou polovinu, protože i když ne, tak si odnášíte spoustu užitečného a zajímavého. Celý den byl pestrý a zajímavý a myslím si, že rozhodně nebylo vyčerpáno všechno, co všechno by se dalo dělat. Takže myslím, že se ještě někdy na takovou akci podívám a pokud váháte, rozhodně doporučuju to zkusit.