Seznamka na sex

Mirka Papajiková Články 6 Comments

Přišel mi email s předmětem “Nezávazný sex?!”, tak si říkám: “Hm, spam. Nic neobvyklého :-)”. Ale v první větě emailu mě zaujalo slovo seznamka. Tím, že teď s Martinem seznamku sami provozujeme, tak mne to zaujalo a email jsem rozklikla.

Tohle na mě vybaflo:

Hledáš nekomplikový vztah, nebo jen obyčejnou jednorázovku? Na naší seznamce najdeš jedním klikem toho perfektního partnera právě pro tebe. Partnera se kterým budeš moci dát průběh emocím a vyzkoušet to, co se současným nebo minulým partnerem bylo tabu. Zcela soukromě si můžeš prohlížet profily a fotografie ostatních uživatelů, se kterými by si se rád setkal.

Následuj tvůj instinkt a najdi pro sebe perfektního sexuálního partnera!

A pak následovalo pár zkušeností náctiletých slečen, které si vášnivé jednorázovky nemohou vynachválit….

Moje reakce

Způsobilo mi to hodně zajímavé pocity. Jednak mě to šokovalo a pobouřilo – to je tou mou rozohněnou povahou. Částečně mě to pobavilo a taky mě trochu překvapilo, že to někdo může myslet vážně. Pak tam byl ještě pocit mírného zoufalství, že žiju na planetě s docela velkou skupinou nevědomých lidí, na což s oblibou v okruhu svých blízkých zapomínám. Naštěstí už vím, že nevědomí není nevyléčitelná nemoc a že se takových lidí nemusím štítit – hlavně proto, že mohou být vědomí zase v jiné oblasti, kde zas třeba já totálně tápu. Tak jsem se rozhodla, že se tím nebudu pobuřovat, bavit ani si nad tím zoufat, a že se prostě nechám “jen” inspirovat.

Vztah založený na sexu

Hodně mě zaujala myšlenka nekomplikovaného vztahu založeném na sexu, kde je možné dát průběh emocím. Zkouším si to představit, ale moc mi to nejde. To jako, že se ti dva spolu budou milovat jako autentické lidské bytosti se všemi s tím souvisejícími emocemi a budou si myslet, že to zůstane jen u sexu? Fakt?

Moje zkušenosti i studium erotické energie mě vedou jinam. Mám velmi intenzivní pocit, že sex/ milování je hodně silným energetickým propojením, které trvá. Někdy (obzvlášť, když se s tím nepracuje vědomě) to může být spojení na celý život.

Chápu, že podle profilu a fotky se člověk může rozhodovat hodně promyšleně a že má pocit, že vybral fakt pečlivě, ale pro mě je to něco jako malá sebevražda. Veliká neúcta ke své vlastní sexuální energii i k sobě jako bytosti. Dobrovolná devastace vlastního nitra. Neúcta i k tomu pečlivě vybranému protějšku, kterému dávám na vědomí, že jsem si jej vybral(a) jako kus flákoty na tržišti a nečekám od něj nic jiného než, že si na něm pochutnám.

Kdybych se opravdu chtěla řídit tou poslední větou a následovala svůj instinkt, abych našla toho perfektního sexuálního partnera, tak by to vypadalo jinak než prohrabování se virtuálními totožnostmi sexuchtivých lidí.

Jak najít správného milence

Nalezením pozitivního vztahu sama k sobě. Já vím – to říkají všude, že dokud nebudu v pohodě sama se sebou, tak nemůžu vytvářet příjemné vztahy s ostatními, ale když ono je to tak těžké.. No a já nebudu tvrdit, že je to jednoduché, protože neni. Noaco 🙂

Naštěstí v dnešní době existuje celá řada seminářů, výcviků a podpůrných skupin, které kultivují, podporují a rozvíjejí sebepoznání a budování vztahu k tomu, kdo skutečně jsme.

Když už je člověk vědomý ve vztahu k sobě, tak je pak citlivější na vnímání okolí. Může vnímat svoje pocity z ostatních lidí, může vnímat jejich energii a vzájemné napojení. Nejlepšími milenci nám budou ti, se kterými si rozumíme, kteří oslovují naše srdce i tělo. Ti, se kterými se cítíme jakoby provázáni a přitahováni neviditelnými vlákny. Pro ty z vás, co se věnujete čakrovému energetickému systému, nebude překvapení, že většina těch vláken bude z první až čtvrté čakry, které jsou spojeny s fyzickým tělem.

Čím vědomější je náš výběr, tím slastnější a stabilnější může být výsledek. Sexuální energie je posvátná, může nás dovést k otevření srdce i vědomí, může nás transformovat a rozvíjet.

Zapomeňme na erotické filmy a časopisy i na nabídky pochybných sex-seznamek. Najděme si vlastní vědomou, slastnou a extatickou cestu. Cestu k blaženému životu… Je to cesta, která vede přes lásku sama k sobě, ale to není tak hrozné, jak to může vypadat :-). Zkusme si tuhle část cesty užívat ať už jsme zrovna sami nebo s partnerem – vždycky to do života přinese kvalitu.

Krásné blažené dny přeji
Mirka

Comments 6

  1. Ahoj Markéto, do Brna se určitě znovu chystáme – sleduj web/FCB a nebo se nám přihlěš přes formulář (dá se tam zakliknout i preferovaná lokalita), aby ti to neuniklo 😉
    Krásné jaro!
    Mirka

  2. Kam odkazoval ten email o kterem tu pises? Vsadim se, ze to byl eroticky kontakt nebo sexkontakty.

  3. Zajímavý článek, asi je i pravdivý, ale můj subjektivní názor, že je moc černobílí a život je barevný plný paradoxů atd. Hlavní bych řekl, že je psán pro ,,duchovní“ většinu. Pro lidi, který mají standardní sexuální touhy a tak je jim doporučeno si najít stálého, milujícího partnera. Je tady však nezanedbatelná menšina, která nemá standardní sexuální touhy a potřebuje něco specifického a tedy hledá i specifického partnera. Uvedu příklad. Jsem dominantní a v sexu potřebuji submisivní protějšek a zároveň toužím po citlivé, inteligentní slečně se kterou budu prožívat tu pravou lásku. Jak se tedy seznámit? Vidíte hezkou slečnu, ale nemůžete za ní přijít a zeptat se, seš v sexu submisivní? Ale zároveň, když pudete cestou, že se budete poznávat a po dosažení zvájemné důvěry se jí zeptáte a svěříte, tak se může stát, že 3 měsících, kdy jste tomu člověku darovali, čas a své sny o společné budoucnosti, se zjistí, že se k sobě vlastně sexuálně nehodíte a pak to často způsobí jen smutek a bolest. V čem by byla lepší sex seznamka? Na základě toho, že si sedneme co se týče intimního spojení už si můžu vybírat vhodnou partnerku a ,neztrácet“ svůj a něčí čas a nepůsobit bolest.. Naklikám si tam, že sem v tom a tom specifický a budu doufat, že se ozve slečna, která splňuje i mé představy o její duši. To jen tak pro ilustraci, že né všichni lidi to mají co se týče intimity a hledání partnerů stejně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *